Dažniausiai klausiami klausimai

Kas yra Bluetooth® technologija?

Bluetooth technologija yra belaidės technologijos įrangos, kuri leidžia įvairių rūšių elektroniniams prietaisams tarpusavyje susisiekti trumposiomis radijo bangomis, pavadinimas. Nepaisant belaidės Bluetooth technologijos įvairiapusiškumo, ne visi prietaisai, kuriuose įrengta ši technologija, turi tas pačias funkcijas. Honda telefono su laisvų rankų įranga sistema yra tinkama su Bluetooth technologiją turinčiais telefonais, kurie turi laisvų rankų įrangos funkciją. Ši įranga leidžia daugeliui prietaisų palaikyti tarpusavio ryšį, esant minimalioms vartotojo pastangoms.

Kaip sužinoti, ar mano telefonas veiks su Honda telefonu su laisvų rankų įranga?

Norėdami rasti telefonų, kuriuose įrengta Bluetooth technologija ir kurie veikia su Honda telefonu su laisvų rankų įranga, sąrašą, spustelėkite čia.

Kaip nustatyti telefoną, kad šis veiktų su Honda telefonu su laisvų rankų įranga?

Norėdami sužinoti, kaip nustatyti Jūsų telefoną Jūsų transporto priemonei (arba suderinti, kad veiktų), spustelėkite ties pritaikymo instrukcijų nuoroda.

Kaip atsakyti į skambutį, naudojant Honda telefoną su laisvų rankų įranga?

Po to, kai deramumas bus patikrintas, Jūsų telefonas turi būti transporto priemonėje ir įjungtas. Atsakyti į skambučius galite paliesdami telefoną.

  1. Nuspauskite ir atleiskite “Talk“ (kalbėti) mygtuką, esantį ant vairaračio. Garso sistema automatiškai persijungs į „laisvų rankų“ režimą. Kalbėkite.
  2. Kai baigsite kalbėti telefonu, nuspauskite “Back” (grįžti) mygtuką, esantį ant vairaračio.

Kaip paskambinti, naudojant Honda telefoną su laisvų rankų įranga?

Po to, kai deramumas bus patikrintas, Jūsų telefonas turi būti transporto priemonėje ir įjungtas. Paskambinti galite paliesdami telefoną.

  1. Nuspauskite ir atleiskite “Talk“ (kalbėti) mygtuką, esantį ant vairaračio. Garso sistema automatiškai persijungs į „laisvų rankų“ režimą.
  2. Tarkite: “Talk“ (kalbėti). Transporto priemonės įranga paklaus vardo ar numerio, kuriuo pageidaujate paskambinti.
  3. Nuspauskite ir atleiskite “Talk (kalbėti)” mygtuką, esantį ant vairaračio, ir ištarkite numerį, kuriuo pageidaujate paskambinti. Transporto priemonės įranga patvirtins numerį ir ištars: “Say CALL, DIAL, or CONTINUE to add numbers.” (Tarkite: SKAMBINTI, RINKTI NUMERĮ ar TĘSTI numerių sąrašą).
  4. Nuspauskite ir atleiskite “Talk (kalbėti)” mygtuką ir ištarkite: “Talk“ (kalbėti). Jūsų telefonas paskambins šiuo numeriu.
  5. Užbaigę pokalbį nuspauskite “Back” (grįžti) mygtuką. Garso sistema automatiškai grįš prie ankstesniojo režimo.

Man atrodo, kad akumuliatorius išsikrauna greičiau, kai naudojuosi Bluetooth technologija.

Akumuliatoriaus eikvojimas priklauso nuo daugybės veiksnių, jų tarpe ir funkcijų ir/arba nustatymų, kuriuos pasirenkate ir naudojate, tarp jų ir Bluetooth technologijos. Kai kurie telefonai, kuriuose įrengta Bluetooth technologija, gali iškrauti akumuliatorių; todėl, jeigu Jūs nesinaudojate Bluetooth funkcija, išjunkite ją, kad akumuliatorius neišsikrautų.

Kas yra Bluetooth audio?

Bluetooth audio yra galimybė leisti muziką belaidžiu būdu per jūsų transporto priemonės garso sistemą, naudojant Bluetooth įrenginį. Iš pradžių turite susieti savo muzikos įrenginį su „Bluetooth Honda Handsfree Telephone sistema; tuomet galėsite leisti muziką per savo transporto priemonės garso sistemą.

Kaip žinoti, ar mano įrenginys veiks?

Įrenginys turi turėti A2DP Bluetooth profilį, kuris būtų pažymėtas kaip „patvirtintas“ Bluetooth audio“ funkcijai su įrenginiu suderinamos įrangos sąraše.

Ar galiu naudoti centrinius mygtukus (leisti, pauzė, pirmyn ir praleisti) savo suderinamam Bluetooth garso įrenginiui valdyti?

Įrenginys turi turėti AVRCP Bluetooth profilį, kuris būtų pažymėtas kaip „patvirtintas“ Bluetooth audio“funkcijai su įrenginiu suderinamos įrangos sąraše.

Kas nutiks, jei mano muzikos įrenginys neturi reikiamų Bluetooth profilių? Ar galiu leisti muziką per transporto priemonės garso sistemą?

Jei turite USB jungtį savo muzikos įrenginiui, galite prijungti įrenginį per USB.

Kokios garso kokybės galiu tikėtis iš Bluetooth audio“ funkcijos?

Muzikos garso kokybė priklauso nuo įrenginio, tinklo ir muzikos failų.