Kaip jis veikia

Honda telefono su laisvų rankų įranga pradinis puslapis yra sumanesnis būdas naudotis telefonu mašinoje. Jums vairuojant daugiau nebereikės rankose laikyti savo mobilaus telefono.

HandsFreeLink naudoja Bluetooth belaidę technologiją, kad perduotų įeinančio skambučio informacija į ekraną (jei toks įrengtas), kuriame jūs galite pamatyti visas skambučio detales. Balso komandos sistema naudoja jūsų balso komandas, kad surinktų telefono numerius, ar skambintų pagal vardus, nustatytus HandsFreeLink sistemoje, ar net „direct dial“ paslaugas skambinant į vietas, užfiksuotas jūsų navigacinėje sistemoje. Visa tai leidžia jums važiuoti saugiau bei daug patogiau.

Naudokitės telefonu, kurį jau turite.

Dauguma telefonų, turinčių Bluetooth ir laisvų rankų įrangą, yra suderinami.

Vairo valdymo įrenginiai

Panaudokite savo vairo valdymo įrenginius, kad suaktyvintumėte savo onda telefono su laisvų rankų įranga pradinis puslapis.

Ekranas (jei toks įrengtas)

Pažiūrėkite į ekraną (jei įrengtas), kad pamatytumėte tokias skambučio detales, kaip skambintojo tapatybė, signalo stipris, akumuliatoriaus įkrovos lygis, ir, jeigu esate tarptinklinio ryšio zonoje, rodomas mobilaus tinklo operatorius. (Atminkite: kai kurie telefonų modeliai šios informacijos nerodo.)

Perkelkite skambučius iš telefono į onda telefono su laisvų rankų įranga pradinis puslapis.

Jūs galite perkelti skambučius iš onda telefono su laisvų rankų įranga pradinis puslapis į savo mobilųjį telefoną (arba atvirkščiai), paprastai paspausdami kalbėti mygtuką ir pasakydami perkelti.